Tüketiciyi Destekleme Derneği

"Yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya"
 
 
 
30 Mart 2023 Perşembe 
Ziyaretçi Sayımız: 2.018.651

Ana Sayfa
Üyelik Formu

Kurumsal


Şubelerimiz

Kurucu Üyeler

Yönetim Kurulumuz

Denetim kurulumuz

Onur Kurulumuz

Çözüm Merkezi

Çalışma Komisyonları

Danışma Kurulu

İnsan Hakları Kurulu

Hasta Hakları Kurulu

Reklam Kurulu Kararları

Tüketici Konseyi Kararları

Şubelerimizden

Faydalı linkler
 

 

Üye Olduğumuz Kuruluşlar

ekmek israf etme

eskişehir

 
   
Genel Merkezi ziyaret etti..
Genel Merkezi ziyaret etti..

15 Mart Dünya Tüketiciler Günü;Covid -19 önlemleri kısıtlılığı altında kutlandı.Dünya Tüketiciler Günü kutlamaları kapsamında Eskişehir Ticaret İl Müdürü Cemil KÜRKCÜ ve beraberindeki heyet Tüketiciyi Destekleme Derneği(TÜKDES) Genel Merkezini ziyaret etti.

 

 

 

        

      

 

            Ziyarette konuşan Eskişehir Ticaret İl Müdürü Cemil KÜRKCÜ; "Tüketiciyi Destekleme Derneği nezdinde tüm tüketicilerimizin 15 Mart Dünya Tüketiciler Gününü Kutlarım "dedi.

 

            KÜRKCÜ ;"Tüketici Haklarını Sivil Toplum Kuruluşları Ticaret İl Müdürlüklerimizin çok önemli paydaşlarıdır,tüketicilerin bilgilendirilip,bilinçlendirilmesi için sivil toplum kuruluşları ile sıkı iş birliğimiz,artarak devam edecektir." ifadeleri ile sözlerini tamamladı.

 

            Eskişehir Ticaret İl Müdürü Cemil KÜRKCÜ  ve beraberindeki heyetin TÜKDES Genel Merkezini ziyaretinden çok memnun olduklarını belirten TÜKDES Genel Başkanı Süleyman BAKAL;Evrensel Tüketici Haklarının hayata geçirilmesi için her zaman,güçlü bir istekle kamu kuruluşları  ile iş birliği yapmaya devam edeceklerini vurguladı.Tüketicilerin 15Mart Dünya Tüketiciler Gününü kutladı.

            BAKAL ;Ticaret İl Müdürü Cemil KÜRKCÜ ve beraberindeki heyete teşekkür ederek sözlerini bitirdi.

 

            Eskişehir Ticaret İl Müdürü Cemil KÜRKCÜ'nün TÜKDES Genel Merkezi ziyaretinde; Eskişehir İl Tüketici Hakem Heyeti Raportörleri Tayfun PINAR ve Ahmet AYDIN'da bulundular.

 

            Tüketici sorunları ;istenmeyen SMS ve İleti Yönetim Sistemi(İYS ) vb. konularda fikir alışverişinin yapıldığı toplantıya ;TÜKDES Genel Başkan Yardımcısı Metin BIYIK,TÜKDES Genel Merkez Denetim Kurulu Üyeleri Osman ÇAĞATAY ve Ahmet ÜNLÜ'de   katıldılar.Eskişehir,16.03.2021

 

 

 

            Süleyman BAKAL  

            Genel Başkan            

561 defa okundu
Facebookta Paylaş
Yazdır


 

| Sık Kullanılanlara Ekle | Giriş Sayfam Yap | İletişim | E-mail Giriş |