![](sikayet.jpg)
![](facebook.jpg)
Üye Olduğumuz Kuruluşlar
![](ekk.jpg) ![](esyo.jpg) ![ekmek israf etme](ekmekisraf.jpg)
eskişehir
|
|
20 Ekim 2010 Çarşamba
Bankaların aldığı hesap işletim ücretlerini değerlendiren Tüketiciyi Destek-leme Derneği Genel Başkan Vekili Orhan DURMUŞ “bankalar ‘deli dumrul’ oldu” dedi.Genel Başkan Vekili Orhan DURMUŞ, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
&nbs
|
![](haber/20101020Orhan Durmuş.JPG) |
13 Ekim 2010 Çarşamba
Şehir içi ulaşımda kullanılan otobüslerden salınan egzoz gazlarından artan şikâyetleri değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Saymanı Yusuf ÖNDER ” Artan şikâyetlerden yeterli ve sağlıklı bir denetim yapılmadığı anlaşılmaktadır. ” dedi.
|
![](haber/20101013y.önder.egzoz.JPG) |
4 Eylül 2010 Cumartesi
Anayasa değişiklik paketini değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Türkan Polatoğlu” 12 Eylül halkoylamasında daha fazla özgürlük ve haklara EVET demeliyiz ”
| ![](haber/20100904logo.jpg) |
31 Ağustos 2010 Salı
Taksitli alışverişlerde senet düzenleniyorsa azami özen göstermek gerekiyor. Aksi halde bir senedi iki kere ödemek zorunda kalırız.”
|
![](haber/20100831sbakal310810.JPG) |
25 Ağustos 2010 Çarşamba
Anayasa değişikliğinin kazandıracağı hakları değerlendiren Genel Başkan yardımcısı Ali KARADEMİR“ vatandaş olarak haklarımızı daha da güçlendirecek, Anayasa değişikliğini heyecanla bekliyoruz”
|
![](haber/20100825AliKarademir.jpg) |
22 Ağustos 2010 Pazar
Tüketiciyi Destekleme Derneği üyeleri yimpaş saffron hotelde düenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
| ![](haber/20100822iFTAR YEMEĞĞİ.JPG) |
18 Ağustos 2010 Çarşamba
Sokak düğünlerinin oluşturduğu gürültü ve çevre kirliliğini değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği çözüm merkezi başkanı Osman ÇAĞATAY“ Sağlıklı çevrede yaşama hakkı evrensel tüketici haklarındandır. dedi
| ![](haber/20100818osman çağatay1.jpg) |
12 Ağustos 2010 Perşembe
Tüketiciyi Destekleme Derneği yönetim kurulu Eskişehir Valisi Mehmet KILIÇLAR’ı makamında ziyaret etti.
<
|
![](haber/20100812110810valilik.JPG) |
5 Ağustos 2010 Perşembe
Anayasa değişikliğiyle, ülkemizde ilk defa kurulacak olan “kamu denetçiliği/ombudsman”lık kurumunu değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkan Vekili Orhan DURMUŞ,” tüketicilerin yeni savunucusu olacak kamu denetçiliği sisteminin hayata geçirilmesi tek başına devrimdir ”
| ![](haber/20100805050810odurmuş.JPG) |
22 Temmuz 2010 Perşembe
Kaldırımlarda ki işgalleri değerlendiren Genel Sayman Yusuf ÖNDER;Tüketicilerin güvenli dolaşımı için oluşturulan kaldırımlar işgal altında şehirde yaşamanın kuralları var. Herkes işini yasalarda kendisine ayrılan alanlarda yapsın.
| ![](haber/20100722210710Y.ÖNDER.JPG) |
19 Temmuz 2010 Pazartesi
Destekleme Derneği Genel Başkanı Süleyman BAKAL“Sağlıklı çevrede yaşama hakkı evrensel tüketici haklarındadır. Ticaret hakkından önde gelir ”dedi
Genel Başkan Süleyman BAKAL konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
<
|
![](haber/20100719080710sbakalodurmuş1 (1).JPG) |
24 Haziran 2010 Perşembe
İstenmeyen sms mesajlarını değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Saymanı Yusuf ÖNDER“Cep telefonlarına izinsiz mesaj gönderenler apartmanın zilini çalıp kaçan çocuklar gibidir. ”
|
![](haber/20100624240610YÖNDER.JPG) |
14 Haziran 2010 Pazartesi
Eskişehir de Tıp fakültesinden Şehirlerarası otobüs terminaline ve diğer hastanelere ulaşım sorununu değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği onur kurulu üyesi Ertuğrul Tunç“indi-bindisiz tramvay ulaşımı niçin uygulanmıyor.” dedi.
&
|
![](haber/20100614140610ETUNÇ.JPG) |
9 Haziran 2010 Çarşamba
Kanserle savaş da ki yöntemleri değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkan yardımcısı ve Yunus emre Devlet Hastanesi hasta hakları kurulu üyesi Türkan POLATOĞLU “ kanser önlenebilir bir hastalıktır erken teşhis hayat kurtarır “dedi
|
![](haber/20100609TPolatoğlu1.JPG) |
2 Haziran 2010 Çarşamba
Korsanların mavi Marmara gemisine yaptığı saldırıyı değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkanı Süleyman BAKAL “Tüketimden gelen gücünüzü kullanarak İsrail’i durdurun ”dedi.
| ![](haber/20100602020610 BOYKOT.JPG) |
27 Mayıs 2010 Perşembe
Eskişehir de şehir içi ulaşıma yapılan zamları değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği genel başkan yardımcısı Ali ACAR “Tüketici mecburiyetini istismar eden adaletsiz şehir içi ulaşım zammı yasalara aykırıdır.”dedi.
| ![](haber/20100527şehir içi uaşım zammı.. (2).JPG) |
27 Mayıs 2010 Perşembe
Tüketiciyi Destekleme Derneği genel başkan yardımcısı Ecz. Hülya Kelleci ”Biracılar gölge etmesinler spora katkılarını beklemiyoruz.”dedi.
| ![](haber/20100527SDC10629.JPG) |
21 Mayıs 2010 Cuma
Tüketiciyi Destekleme Derneği geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri genel kurul sonrasında yeni yönetimleri ile ilk ziyaretlerini Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiler.<
|
![](haber/20100521TUKDESTEN SN TİC İL MÜD ZYRT (1).JPG) |
18 Mayıs 2010 Salı
Tüketiciyi Destekleme Derneği 1.olağan genel kurulunu Değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkanı Süleyman BAKAL “Küresel adalet için kimliğini sormadan mazlumdan yana sivil yürüyüşümüz devam ediyor” dedi.
|
![](haber/20100518TUKDES BAS ÇIKLMASI ALAADDİN PARK 18 05 2010.jpg) |
5 Mayıs 2010 Çarşamba
Tüketiciyi Destekleme Derneğimizin Kuruluş olağan genel kurulu; 11.05.2010 salı günü saat 18.00 da İstiklal Mah. İkieylül Cad. Esnaf Sarayı Büro Katları No: 354 Odunpazarı/ESKİŞEHİR adresinde,aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere toplanacaktır.
|
![](haber/20100505seçim sandığı.jpg) |
Kayıt sayısı: 381 [41 - 21] arası Sayfa:
<<Önceki
Sayfa
[
1
]
[
2
]
[
3
]
[
4
]
[
5
]
[
6
]
[
7
]
[
8
]
[
9
]
[
10
]
[
11
]
[
12
]
[
13
]
[
14
]
[
15
]
[
16
]
[
17
]
[
18
]
[
19
]
[
20
]
Sonraki
Sayfa>>
|
|